Керівництво МІПУ провело зустріч з послом Литви

1 березня 2017 року керівництво ГО “МІПУ” (Тарас Осауленко, Андрій Волошин, Євгеній Піть) провели зустріч з Послом Литви в Україні Марюсом Януконісом.

Андрій Волошин розповів про плани видання українською мовою книжок Професора Вітаутаса Ландсбергіса, та порадився з паном Послом з приводу того, які саме праці на його думку будуть найбільш цікавими українському читачеві.

Тарас Осауленко проінформував пана Посла про діяльність ГО “МІПУ” та Музбату в напрямку розвитку Балто-Чорноморської співпраці та розповів про міжнародний фестиваль “Дунайська Січ”, який в черговий раз відбудеться цього року в місті Ізмаїл, що на Одещині.

Євгеній Піть розповів про плани запрошення литовського гурту на фестиваль “Дунайська Січ” на липень 2017 року, та коротко повідомив основну інформацію про виступи гуртів “Музбату” на Сході та на Півдні України.

Пан Посол Марюс Януконіс схвально відгукнувся про ініціативи ГО “МІПУ” та Музбату, висловив сподівання на подальшу співпрацю, а на завершення зустрічі подарував представникам громадської організації “Кобзар” Тараса Шевченка, виданий литовською та українською мовами, та інші книжки з тематики ВКЛ (Великого Князівства Литовського).