Тарас Осауленко з зустрівся з фінським автором книги «Боротьба за Україну» Тімом Хеленбергом

Taras Osaulenko Timo Hellenberg

14 травня 2017 року голова правління Громадської організації «Міжнародна ініціатива з підтримки України» Тарас Осауленко зустрівся з фінським  історичним дослідником Тімом Хеленбергом – великим   другом України, який  у цей  день  прибув до Києва   для передачі  голові правління щойно виданої у Гельсенкі   власної книги «Боротьба за Україну».

У книзі викладено перебіг подій у Києві під час Революції Гідності очима закордонного свідка, одним з яких ким був тоді  Тімо Хеленберг, перебуваючи в той час  в Україні. Книга видана у стилі поєднання документальних спогадів та детективного жанру,  заснованого  на реальних фактах того буремного для країни та світу періоду.

Книга видана фінською мовою і  містить значну кількість фотографій  з реальними учасниками подій та самим автором.  Багато описаних подій стосуються, зокрема, і спілкування  Тімо під час революції  з головою ГО «Міжнародна ініціатива з підтримки України» паном Тарасом Осауленком,  яких у подальшому скріпила  міцна  дружба співпраця. Під час зустрічі Тімо Хеленберг презентував Тарасу Осауленку один з перших примірників своєї праці.

Планується, що  ГО «Міжнародні ініціатива з підтримки України» спільно з фінськими друзями України здійснить переклад українською мовою книги «Боротьба за Україну»  та презентує її для українського  читача орієнтовно на початку наступного року.