Тарас Осауленко взяв участь в міжнародній конференції в Гадячі

taras-osaulenko-hadiach20 травня 2016 Голова правління ГО “Міжнародна Ініціатива з Підтримки України” Тарас Осауленко взяв участь у роботі конференції, організованої ВО “Балто-Чорноморська конфедерація”, яка відбулася в історичній гетьманській столиці Гадячі, в Полтавській області.
У своєму виступі Т. Осауленко наголосив на наступному:
– Балто-Чорноморська співпрація країн регіону має спльне історичне минуле.
– Краіни Балто-Чорноморського простору мають сьогодні реальну загрозу військового вторгнення з боку імперськоі Росії, на прикладі України, Грузії, Фінляндії, Польщі та ін.
– ГО МІПУ виступає за розвиток нромадсько-політичних рухіВ в рамках БЧФ з метою його постоповоі трансформаціі у Балто-Чорноморський Союз
– Вважаю, що крім Польщі, Литви, Укра]ни до нього повинні входити Грузія, Фінляндія, Швеція та Турція
– Формалізація Балто-Чорноморського Союзу у вигляді Конфедераціі теж ВАЖЛИВИЙ крок на шляху до створення Балто-Чорноморського Союзу.
– Закликав учасників до участі у ІІ Балто-Чорноморському Форумі у листопаді 2016 року. ГО “Міжнародна Ініціатива з Підтримки України” звернулась до Верховної Ради України з пропозицією провести парламентські слухання на тему підвищення співпраці між країнами Балто-Чорноморському простору