У Франції відкрилась фотовиставка «Україна 2014 – 2016: Війна і мир»

img_835914 жовтня 2016 року на День Святої Покрови У Франції в приміщення Українського культурно-інформаційного центру відкрилась фотовиставка «Україна 2014 – 2016: Війна і мир», організована за ініціативи Громадської організації «Міжнародна ініціатива з підтримки України», Міністерства закордонних справ України, Міністерства культури України, Національного музею історії України у 2-й світовій війні та посольства України у Французькій республіці, ряду народних депутатів України.

В експозиції представлені близько ста фотографій, зроблених переважно в зоні бойових зіткнень на Сході України. Експозиція присвячена сучасній історії України від Революції Гідності до наших днів і мє на меті інформувати французьке суспільство про реальний масштаб трагедії, зумовлений військовою агресією Росії проти України.

Проведення фотовиставки саме у Франції покликане зменшити вплив російської пропаганди на громадськість та політикум цієї держави, яка має значні русофільські настрої, привернути увагу до реальностей війни , що точиться на сході України. До цього, фотовиставка вже експонувалась у Фінляндії та Естонії, де викликала значний інтерес серед суспільства та ЗМІ цих країн.

img_8330  img_8364 img_8368 img_8373