Спільне протистояння російській пропаганді

mipu-flags27 січня 2015 року ГО “Міжнародна Ініціатива з Підтримки України” провела україно-литовську конференцію “Спільне протистояння російській пропаганді”.

В заході взяли участь литовські гості Гінтаре Наркевічуте, міжнародний секретар партії “Союз Вітчизни – Литовські Християнські Демократи”, Андрюс Кубілюс, депутат Сейму Литви, екс-Прем’єр Міністр Литви та Аудронюс Ажубаліс, депутат Сейму Литви, екс-Міністр МЗС Литви, Міністр інформації України Юрій Стець, народні депутати України, представники відповідних державних органів та ЗМІ.

mipu1Народний депутат України VII скликання, голова ГО “Міжнародна ініціатива з підтримки України” Тарас Осауленко у вступному слові представив гостей та розповів про важливість спільного міжнародного протистояння російській окупаційні агресії, та її інформаційній складовій.

 

Юрій Стець

 Міністр інформації України Юрій Стець окреслив основи державної політики протидії інформаційній агресії та плани новоствореного міністерства в цьому напрямку.

В свою чергу литовські гості розповіли про литовські та європейські методи боротьби з російською пропагандою та побажали українцям бути більш активними на міжнародному рівні.

Юрій ЄхануровЕкс-прем’єр-міністр України Юрій Єхануров згадав спільну україно-литовську історію, наголосив на необхідності відновлення та збільшення поваги до військових, необхідності цілеспрямованої підготовки військових кореспондентів. Також Юрій Єхануров зазначив про важливість транслювання війни в прямому ефірі, щоб світ відчував краще ситуацію, в якій опинилась Україна.

Народний депутат України VII скликання Валерій Мошенський, який сам родом з Луганщини, розповів про основи боротьби з сепаратизмом та російським впливом на Донбасі. Його виступ продовжив головний редактор про-української газети Луганщини “Мологвардієць”.

Антон ГеращенкоНародний депутат України Антон Геращенко розповів про основні напрямки боротьби інформаційної боротьби, яку веде МВС, згадав одне з останніх досягнень — створення сайту «Миротворець», де розміщена інформація про всіх терористів (понад 25 000 профілів), що значно полегшує роботу і силових структур і інформаційних.

 

Андрій Волошин

 Андрій Волошин у своєму виступі наголосив на аспектах боротьби з російською пропагандою в Європі та світі, серед різних груп політиків та громадян, а також висловився про необхідність підвищення політичної та інформаційної співпраці серед країн Балто-Чорноморського регіону.

Також відбулась презентація акції українських туристичних агенцій «Нехай знають у світі, а хто ми такії!» та презентація українського телесеріалу «Національна гвардія», який в березні цього року транслюватиметься на каналі «2+2».

Сергій ФайфураОфіційна частина завершилась показом музичного відеокліпу Сергія Файфури «Дайте волю Надії», присвяченого українському герою, політв’язню, народному депутату України Надії Савченко. Також Сергій Файфура виконав свою нову пісню «Мы засланцы», яка висміює російський шовінізм та російську присутність в Україні.

Учасники заходу подякували організаторам за ініціативу обговорення актуального питання протидії ворожій пропаганді та взяли на обзроєння рекомендації закордонних гостей для подальшого використання на практиці.