Андрій Волошин зустрівся з японськими професорами

Andrii Voloshyn23 вересня 2015 року заступник голови ГО “Міжнародна Ініціатива з Підтримки України” Андрій Волошин зустрівся з японськими професорами Шігео Мутсушіка (Dr. Shigeo Mutsushika, University of Shizuoka) та Мегумі Сюзава (Megumi Suezawa, Heisei International University) та розказав про політичну ситуацію в Україні і нові геополітичні виклики та перспективи.

На питання щодо змін до Конституції, Андрій Волошин пояснив причиниу, чому значна частина українського суспільства виступає проти: Президент іншої країни (Путін) не має права нам диктувати коли і як міняти Конституцію, це внутрішнє питання України і ніяких особливих статусів для окупованих територій не потрібно. Окуповані території потрібно повернути в склад України, але якщо такої можливості наразі немає, то краще заморозити цей конфлікт на певний час, а не фінансувати терористів, які можуть шляхом виборів “легалізуватись” у владі, мати свою міліцію, тощо.

Окрім цього японських гостей цікавив процес реформ, процес партійного будівництва (зокрема “Свобода”, “Правий сектор”, “Азов”), перспективи Балто-Чорноморського союзу та загальнополітичні питання.

Андрій Волошин подякував за інтерес до України та японську підтримку, подарував гостям книжки (“Інша імперія”, коміски “Українські Супергерої”, книжки про Голодомор) а також диск Гайдамаків “Укроп” та сувеніри фестивалю “Дунайська Січ”