ІІ БАЛТО-ЧОРНОМОРСЬКИЙ ФОРУМ

МІПУЗ технічних обставин проведення міжнародного заходу «Другий Балто- Чорноморський Форум», заплановане на 31 березня 2016 року у м. Києві, переноситься на листопад 2016 року. Запрошення для всіх залишаються в силі. Точну дату проведення Форуму буде визначено пізніше.

У рамках подальшого розвитку співробітництва країн Балто-Чорноморського регіону і з метою сприяння виконанню рішень Першого Балто-Чорноморського Форуму, який відбувся у листопаді 2015 року у м. Києві, Громадська організація «Міжнародна ініціатива з підтримки України» організовує міжнародний захід «II Балто-Чорноморський Форум», що проходитиме у м. Києві 31 березня 2016 року. Форум організовується спільно з фундацією «Балто-Чорноморська Безпекова Конфедерація» (Литва), політичною партією «Республіканська платформа» (Україна) та іншими співорганізаторами.

На Форумі планується обговорити питання формування політичної, економічної та енергетичної співдружності країн Балто-Чорноморського простору, координації дій держав Балто-Чорноморського простору у військовій, оборонно-промисловій та  інформаційній сферах, питання інституціоналізації «Балто-Чорноморської співдружності».

До участі у Форумі запрошені відомі державні, політичні та громадські діячі, голови парламентів, міністри закордонних справ країн Балто-Чорноморського регіону.

Форум  відбудеться 31 березня 2016 року у м. Києві з 9:00 до 16:00 у конференц-залі готелю Radisson Blue Hotel Kyiv за адресою: вул. Ярославів Вал, 22.

ПОПЕРЕДНЯ ПРОГРАМА

08:30 – 9.00 Реєстрація

9.00 – 9.30 Відкриття. Привітальні слова: Т. Осауленко, голова ГО «МІПУ» про 1-й Балто-Чорноморський форум, що відбувся 12 листопада 2015 року у м. Києві.
Голова Верховної ради України –  вітальне слово.

9.30 – 11.00 Панель 1. Існуючі Європейські геополітичні об’єднання як гаранти регіональної безпеки.
Нетипові виклики країнам Балто-Чорноморського простору в контексті  ефективності європейських та євроатлантичних спільнот щодо  забезпечення безпеки  регіону.
Сучасна російська зовнішня політика та брак монолітної адекватної реакції на неї  як реальна загроза безпеці країн Балто-Чорноморського простору.
Від надрегіональної архітектури  безпеки до субрегіональних багатовимірних безпекових блоків.
Дискусія.

11.00 – 11.30 Кава-брейк та прес-конференція із ключовими доповідачами та панелістами Форуму

11.30 – 13.00 Панель  2. Від громадсько-політичного  Балто-Чорноморського форуму до політичного регіонального союзу країн «Балто-Чорноморської Співдружності».
Передумови формування політичної, економічної та енергетичної співдружності країн Балто-Чорноморського простору.
Координація дій держав Балто-Чорноморського простору у військовій, оборонно-промисловій та  інформаційній сферах.
Інституціоналізація: створення постійно діючого Секретаріату  як міждержавної структури для забезпечення становлення «Балто-Чорноморської співдружності», Балто-Чорноморської Торговельно-Промислової Палати та інших інститутів співробітництва.
Дискусія.

13.00 – 14.00 Перерва на обід

14.00 – 16.00 Панель 3. Балто-Чорноморська Співдружність – перспективний європейський макрорегіон: Економічні, громадські та культурні виміри співдружності.  Міжнародні проекти як основа розвитку Балто-Чорноморської спільноти.
Культурна співпраця в регіоні як основа протистояння деструктивним зовнішнім ідеологіям та їх пропаганді. Розвиток креативності – запорука швидкого інноваційного зростання економіки.
Підготовка до Інтеграції східних сусідів в Європейську спільноту в рамках Балто-Чорноморської співдружності.
Дискусія.

УРОЧИСТЕ ЗАКРИТТЯ ЗАХОДУ.

16.00 ФУРШЕТ за запрошеннями.

Наші контакти:
mipu.info@gmail.com,  тел: +38 (044) 425 14 44, +38 (050) 574 91 88, +38 (099) 788 65 36